Wczasy we dwoje

Łazy to spokojna miejscowość letniskowa, z dużą piaszczystą plażą o łagodnie opadającym dnie morskim. Odwiedzają nas głównie ludzie zmęczeni zgiełkiem miast, szukający spokoju. Dużo zieleni, niezatłoczona plaża, otoczenie lasów sosnowych stwarzają rewelacyjne warunki do wypoczynku.

Parom szczególnie polecamy pokoje zlokalizowane w budynku przy samej wydmie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i telewizory, większość balkony i lodówki. Na plażę wychodzi się bezpośrednio z podwórka, a na wyposażeniu pokoi znajdują się leżaki i parawany. Budynek znajduje się w odległości od placów zabaw pozwalającej na niczym nie zakłócany wypoczynek.
Więcej informacji o pokojach


Fantastyczna lokalizacja ośrodka!

Nasz ośrodek składa się z dwóch części: domki letniskowe – przy jeziorze i dom wczasowy – przy samej wydmie (ok. 200m od plaży morskiej). Oba obiekty znajdują się w spokojnej części Łazów, na wąskiej mierzei pomiędzy Jeziorem Jamno i Morzem Bałtyckim. Odległość “od brzegu jeziora do brzegu morza” wynosi niecałe 400m!

Biorąc pod uwagę lokalizację naszego budynku (przy samej wydmie), oznacza to, że przebywając na naszym ośrodku znajdują się Państwo w strefie bezpośredniego oddziaływania mikroklimatu morskiego, a otoczenie lasów sosnowych dodatkowo sprzyja dobremu samopoczuciu.

Ścieżki rowerowe i tramwaj wodny

Na Gości lubiących aktywnie spędzać czas czekają w naszej wypożyczalni rowery turystyczne. Można nimi objechać prawie całą okolicę. Proponujemy wybrać się na wycieczkę do latarni morskiej w Gąskach, objechać naokoło jezioro Jamno, lub zrobić krótką wycieczkę po lesie.
Bardziej zaawansowani rowerzyści mogą sobie urządzić wycieczkę do Kołobrzegu (trasa wiedzie praktycznie przy samym morzu, przez większość odcinków ścieżkami rowerowymi) lub polami do portu w Darłówku. Można również połączyć wycieczkę rowerową z rejsem tramwajem wodnym przez jezioro Jamno.

Rower wodny, łódź wiosłowa

Dzięki lokalizacji nad brzegiem jeziora nasi Goście mogą skorzystać ze sprzętu wodnego znajdującego się w naszej wypożyczalni. Nasz przestronny rower wodny jest duży i stabilny. Wszyscy nasi Goście przed wypłynięciem są wyposażani w kamizelki asekuracyjne.

Polecamy również romantyczne wycieczki łodzią wiosłową we dwoje. W sierpniu możliwe jest obejrzenie zachodu słońca z pokładu łodzi.

Siatkówka, tenis stołowy

Nasi Goście mogą aktywnie spędzać czas grając w siatkówkę lub tenisa stołowego.

Plaża, las, spacery

Oczywiście plażowanie i kąpiele słoneczne to nie jedyne sposoby korzystania z lokalizacji nad morzem. W naszej okolicy można zrelaksować się również podczas spacerów po plaży lub lesie. Możliwe jest też połączenie obu tych rzeczy i odbycie spaceru brzegiem morza w jedną stronę i powrotu lasem.

Wzdłuż jeziora biegnie ścieżka rowerowa, po której można także spacerować.

Wędkowanie

Wędkowanie może być wszystkim: sportem, stylem życia, hobby czy treningiem cierpliwości. Na wędkowaniu można spędzać czas razem lub osobno (oczywiście zalecamy ten pierwszy sposób). Można też posiedzieć na brzegu oddychając czystym powietrzem, a w międzyczasie wyciągnąć coś z wody.
Więcej informacjiDla każdego coś fajnego!

Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienki i telewizory. Na wyposażeniu są również lodówki, kuchenki mikrofalowe i kąciki śniadaniowe. Szczegółowe informacje na temat wyposażenia można znaleźć na stronach poszczególnych obiektów:

Który obiekt wybrać? Domek, pokój a może apartament?

Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Oferujemy drewniane domki turystyczne, dla większych rodzin, segmenty murowane dla rodzin z małymi dziećmi, pokoje dla rodzin z dziećmi i dla par… itp. Dlatego jeśli mają Państwo wątpliwości co do tego, który obiekt będzie najlepszy w przypadku Państwa rodziny, prosimy o kontakt telefoniczny pod podanym niżej numerem telefonu.

Doradzimy, wyjaśnimy, a jeśli zajdzie taka potrzeba to i zarezerwujemy.
Serdecznie zapraszamy!

+48 601 895 525

Hits: 5768