Domki drewniane, segmenty murowane, pokoje

Rezerwacja, informacja o wolnych miejscach

+48 601 895 525 - Cezary Kaczmarek

Zapraszam do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z rezerwacją miejsc i planowanym pobytem w domkach lub pokojach. Tutaj otrzymają Państwo wszelkie informacje na temat ośrodka. Pod tym numerem sprawdzą Państwo również dostępność domków i pokoi. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie chcą Państwo robić rezerwacji za pomocą naszego formularza, prosimy o kontakt właśnie pod tym numerem telefonu.

Camping Słoneczna Przystań

Rezerwacja, informacja o wolnych miejscach

+48 601 895 525 - Cezary Kaczmarek

Zapraszamy do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z rezerwacją miejsc i planowanym pobytem na naszym Campingu. Tutaj otrzymają Państwo wszelkie informacje na temat ośrodka. Pod tym numerem sprawdzą Państwo również dostępność domków i pokoi. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie chcą Państwo robić rezerwacji za pomocą naszego formularza, prosimy o kontakt właśnie pod tym numerem telefonu.

Wypożyczalnia

Rower wodny, rowery turystyczne

+48 780 029 202

Pod tym numerem mogą Państwo zarezerwować rower wodny, łódź wiosłową lub rowery turystyczne.

Przesyłki Kurierskie

Jeżeli chcieliby Państwo odebrać przesyłkę w trakcie pobytu w naszym ośrodku wczasowym, prosimy wysłać ją na adres ośrodka i w dobrze widocznym miejscu dopisać komu ma być doręczona. Taka przesyłka zostanie odebrana przez pracownika naszej recepcji i dostarczona do Państwa domku/pokoju (dot. wyłącznie lekkich przesyłek).

Domki, segmenty, camping, apartament i pokoje przy jeziorze: Słoneczna Przystań, ul. Mieleńska 7, 76-002 Łazy; Pokoje w Domu Wczasowym Przy Wydmie: ul. Wczasowa 14, 76-002 Łazy

Hits: 8293