Przyczepy kempingowe i namioty

Pierwszą i najważniejszą cechą wyróżniającą nas na tle okolicznej konkurencji jest to, że przyjmujemy głównie rodziny z dziećmi. Z tego też wynika, że bardzo rygorystycznie pilujemy przestrzegania ciszy nocnej na kempingu. Dbamy o to, żeby nasi Goście mogli spokojnie wypoczywać w namiotach i przyczepach.

Fantastyczna lokalizacja ośrodka!

Nasz ośrodek zlokalizowany jest niecałe 300m od plaży morskiej, na wąskiej mierzei pomiędzy Jeziorem Jamno i Morzem Bałtyckim. Odległość “od wody do wody” wynosi niecałe 400m, z których aż 100 zajmuje Słoneczna Przystań! Oznacza to, że przebywając na naszym ośrodku znajdują się Państwo w strefie bezpośredniego oddziaływania mikroklimatu morskiego, a otoczenie lasów sosnowych dodatkowo sprzyja dobremu samopoczuciu.

Animacje, gry i zabawy, ogniska

Nasza animatorka czuwa nad tym, żeby dzieci się nie nudziły, a dorośli mogli spokojnie wypoczywać. Kilka razy w tygodniu organizowane są wieczorne bloki animacyjne, w których biorą udział również animatorzy z zewnątrz (między innymi Klauni Kulki – www.KlauniKulki.pl, Filip i Spółka i inni).

Dla naszych Gości
przygotowaliśmy:
 • 2 place zabaw dla dzieci
 • Stół do ping-ponga
 • Rower wodny*
 • Rowery turystyczne*
 • Boisko do siatkówki
 • Internet wi-fi**
 • Miejsce na ognisko
 • Zajęcia dla dzieci z animatorką*
 • Imprezy dla dzieci*
 • Kuchnia na otwartym powietrzu
 • Bezpośredni dostęp do jeziora

 * - dostępne w lipcu i sierpniu
** - internet dostępny w wybranych miejscach ośrodka

Gry, zabawy, animacje:

Wszystkie dzieci naszych Gości
mogą nieodpłatnie brać udział
w grach i zabawach organizowanych
przez naszą Animatorkę.

Palimy ogniska
i bawimy się w karaoke.

Odwiedzają nas również
Klauni Kulki i inni animatorzy

Zawody sportowe
grafika

Rezerwacja miejsca pod przyczepę lub namiot

Spełniając prośby naszych Gości, od lipca 2021 wprowadzamy możliwość rezerwacji miejsca na przyczepy i namioty. Będziemy przyjmowali rezerwacje wyłącznie na pobyty przynajmniej siedmiodniowe. W tym celu nasz kemping został podzielony na parcele, a zrobiliśmy to w sposób nie zmieniający klimatu pobytu na naszym ośrodku. Poniżej zamieszczamy plan rozkładu parceli wraz z ich rozmiarami. Rezerwacja będzie płatna, a wpłacona kwota będzie pomniejszała kwotę wartości pobytu.

W chwili obecnej trwają prace nad systemem informatycznym. Prosimy odwiedzać tę stronę, lub naszą stronę na Facebooku, gdzie będziemy informowali o uruchomieniu rezerwacji online. Na chwilę obecną rezerwację można zrobić wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu podanym poniżej.

Jeżeli wybierają się Państwo do nas z daleka, prosimy potwierdzić wcześniej dostępność wolnych miejsc pod podanym niżej numerem telefonu.

+48 601 895 525

Jeśli to możliwe prosimy wybierać na przyjazd dni w środku tygodnia. W tym czasie nie ma na kempingu tzw. “Gości Weekendowych”, którzy przyjeżdżają w piątki, a wyjeżdżają w niedziele wieczorem lub poniedziałek rano. Często zdarza się, że w weekend brakuje wolnych miejsc, podczas gdy w tygodniu kemping “świeci pustkami”.

grafika

Cennik

Przygotowując nasz cennik staraliśmy się maksymalnie go uprościć, aby wyliczenie ceny nie było zbyt skomplikowane. Na koszt pobytu składa się liczba osób oraz parcela. Płacąc za parcelę mogą Państwo umieścić na niej dowolną liczbę namiotów lub przyczep. Samochód (1szt) nie podlega opłacie WYŁACZNIE w przypadku, gdy również zmieści się na parceli, w przeciwnym razie konieczne będzie parkowanie na parkingu i wniesienie opłaty zgodnie z cennikiem. Przy płatnościach z góry za dłuższy okres czasu udzielamy rabatu do 10% od cen podstawowych. Nie udzielamy rabatu od opłaty miejscowej.

   Pobierz cennik

Nasi Goście bez dodatkowej opłaty mogą korzystać z toalet i pryszniców, kuchni oraz internetu*. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za korzystanie z prądu (w ramach dostępnych przyłączy). Wszystkie dzieci naszych Gości mogą również nieodpłatnie korzystać z zabaw proponowanych przez naszą animatorkę.

* – dla maksymalnie 2 urządzeń. Za każde następne wnosi się opłatę wg. cennika.

Uwaga! Bardzo ważna informacja

Ze względu na konieczność zachowania porządku na terenie, meldowanie i ustawianie nowych Gości odbywa się wyłącznie w godzinach pracy recepcji: od 8:00 do 20:00. Ustawianie nowych przyczep i namiotów może odbywać się wyłącznie w obecności upoważnionego pracownika OWR Słoneczna Przystań.

W przypadku przyjazdu w innych godzinach konieczne będzie zaczekanie poza terenem ośrodka do otwarcia recepcji (w niedużej odległości znajdują się miejsca parkingowe zdolne zmieścić samochód z przyczepą kempingową). Ochrona obiektu nie jest upoważniona do przyjmowania nowych Gości.

grafika

Dodatkowe informacje

Bezpośredni kontakt z recepcją kempingu Słoneczna Przystań (lipiec-sierpień): +48 601 895 525

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, na które nie znaleźli Państwo odpowiedzi na tej stronie prosimy o kontakt telefoniczny pod podanym niżej numerem telefonu.

+48 601 895 525 - Cezary Kaczmarek


Hits: 11265