Zasady wykorzystywania danych osobowych Ośrodka Wczasów Rodzinnych Słoneczna Przystań

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o te Państwa dane osobowe, które są nam niezbędne w celu wykonania przez nas rezerwacji oraz organizacji Państwa pobytu w naszym ośrodku: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wiek dzieci (informacje o dzieciach pobieramy wyłącznie na potrzeby naszych animatorów – nie pobieramy dat urodzenia, jedynie wiek “rocznikowo”).

W trakcie przebiegu rezerwacji pobytu otrzymujemy również numer Państwa konta bankowego, który jednak pozostaje wyłącznie w systemie informatycznym banku, który obsługuje nasze rachunki.

Administrator Danych Osobowych

Administratorem Państwa danych jest Słoneczna Przystań Cezary Kaczmarek ul. Mieleńska 7, 76-002 Łazy, NIP 499-035-14-61, telefon: 601 895 525. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: Cezary Kaczmarek 601 895 525, kontakt@przystan.pl

Cel, w jakim przetwarzane są Państwa dane

Dane pobieramy wyłącznie na potrzeby dokonania rezerwacji oraz organizacji Państwa pobytu, w tym również wystawiania faktur.

Przekazywanie danych

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie.
Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych i biurze obsługi księgowej. Musimy również Państwa dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać Państwa danych bez Państwa zgody albo po jej ustaniu.

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdą Państwo do wniosku, że nie chcą aby ich dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili mogą wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. By wycofać zgodę wystarczy wysłać e-mail poprzez ten link.

Hits: 29